Odkurzacze centralne, Beam, Cyclovac, Electrolux, vacuflo, variovac, sach, vacu-Maid, sprzedaż, montaż, sklep, instalacja, Wrocław

PRZEMYSŁOWE SYSTEMY CENTRALNEGO ODKURZANIA

Przemysłowe systemy centralnego odkurzania:

wykorzystywane są: w hotelach, pensjonatach, budynkach użyteczności publicznej tj. biurowce, szkoły, szpitale, hale sportowe oraz hale i magazyny przemysłowe, warsztaty i garaże samochodowe, zajezdnie komunikacji zbiorowej, oraz kościoły i obiekty wielkopowierzchniowe, gdzie tak ważny jest sprawnie funkcjonujący system sprzątający.

Wygoda, cisza, funkcjonalność oraz utrzymanie higieny w pomieszczeniach to najważniejsze z jego zalet, mające wpływ na użytkowanie odkurzacza.

Zastosowanie:

w biurowcach, hotelach - odkurzanie hal głównych, pokoi, też w ciągu dnia, gdy wszyscy pracują, bez zakłócenia hałasem, gdyż sam odkurzacz umieszczony jest w pomieszczeniu gospodarczym.
W halach przemysłowych:

- za pomocą długiego węża ssącego obejmiemy swoim zasięgiem większą powierzchnię sprzątającą a szczotki przystosowane do odpowiednich podłoży pomogą nam w szybszym odkurzaniu.
odkurzacze w halach przemyslowych
W zajezdniach:

- odkurzymy cały wagon lub autobus nie nosząc ze sobą odkurzacza a jedynie odpowiednio długi lekki wąż ssący, gdyż odkurzacz centralny umieszczony jest w przystosowanym pomieszczeniu.
odsysacze
Nasza specjalizacja to także odsysacze.

Jeżeli zainteresowani są Państwo przemysłowym systemem centralnego odkurzania prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
projektowanie stron internetowych