Odkurzacze centralne, Beam, Cyclovac, Electrolux, vacuflo, variovac, sach, vacu-Maid, sprzedaż, montaż, sklep, instalacja, Wrocław

ODKURZACZE CENTRALNE VARIOVAC

Odkurzacze centralne Variovac
Odkurzacze centralne Variovac to synonim mocy, niezawodności, nowoczesności i komfortu sprzątania.
Ogromna moc ssąca to jedna z podstawowych zalet tych urządzeń. Wyjątkowość oferty Variovac to między innymi możliwość regulacji siły ssącej każdego z odkurzaczy, a także jedyny na świecie system VIP będący efektem połączenia wieloletniego doświadczenia oraz najnowocześniejszych technologii.
Szeroka gama jednostek Variovac obejmuje dwie linie: Classic, Premium
VARIOVAC odkurzacze clasic premium
LINIA CLASSIC:
Są to trzy modele dla obiektów o powierzchni sprzątania do 400 m2 wyposażone w standardowy tłumik hałasu z PCV.
specyfikacja odkurzacza variovac
VARIOVAC odkurzacze premium
LINIA PREMIUM:
Obejmuje dwie jednostki jednosilnikowe oraz dwie jednostki dwusilnikowe serii VIP.
Odkurzacze te wyposażone są w stalowy tłumik hałasu oraz komplet worków na śmieci typu EasyClean wraz z rozpinaczami.
EasyClean to opatentowany system, który pozwala na bezpyłowe usuwanie zabrudzeń z odkurzacza centralnego.
Ilość innowacyjnych rozwiązań technologicznych w jednostkach serii Premium VIP pozwala na stwierdzenie, że są to obecnie najnowocześniejsze odkurzacze centralne na rynku.
specyfikacja variovac
SYSTEM VIP DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH
variovac odkurzanie obiegowe
Variovac Intelligent Powercontrol to rewolucyjny system, który został opracowany z myślą o użytkownikach. VIP wprowadza nową jakość w branży systemów centralnego odkurzania i jesteśmy przekonani, że ogromna ilość jego zalet sprawi, że sprzątanie stanie się dla Państwa jeszcze przyjemniejsze. Od dziś nie muszą Państwo biegać do piwnicy lub garażu, aby przekonać się, czy nie trzeba wyczyścić filtra, wyrzucić śmieci ze zbiornika lub dokonać serwisu urządzenia.

Wszystkie aktualne dane dotyczące stanu jednostki, a także moc z jaką pracuje odkurzacz widzą Państwo w każdej chwili podczas sprzątania. Umożliwia to panel sterująco-informacyjny VIP umieszczony w najlepszym z możliwych miejscu na rękojeści węża ssącego Variovac.

Panel VIP pozwala także na stopniową regulację siły ssącej jednostki. Przyciskami "+" oraz "-" ustawiamy żądaną moc odkurzacza na poziomie 30, 60 lub 100%. W momencie wyłączenia odkurzacza podczas pracy z mocą mniejszą niż 100% jednostka automatycznie zwiększa obroty do maksimum i pracuje jeszcze przez cztery sekundy. Dzięki temu kurz zostaje całkowicie usunięty z instalacji ssącej.
VARIOVAC Panel VIP
projektowanie stron internetowych