Odkurzacze centralne, Beam, Cyclovac, Electrolux, vacuflo, variovac, sach, vacu-Maid, sprzedaż, montaż, sklep, instalacja, Wrocław

ODKURZACZE CENTRALNE VACUFLO

Odkurzacze centralne vacuflo
Jednostki centralne VACUFLO - True Cyclonic to flagowy produkt amerykańskiej firmy H-P Products. W odkurzaczach tych zastosowano opatentowaną metodę prawdziwie cyklonicznej filtracji zanieczyszczeń "CFT" (ang. Cyclonic Filtration Technology), polegającą na odseparowaniu zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez użycia dodatkowych filtrów i worków na zanieczyszczenia. Skuteczność tej metody wynosi 96-98%.

Rozwiązanie to, oszczędza użytkownikowi nieprzyjemnych i brudnych prac w trakcie eksploatacji związanych z wymianą filtra lub czyszczeniem worka, a obsługa odkurzacza ogranicza się jedynie do opróżniania zbiornika na zanieczyszczenia. Przy czym dzięki zastosowaniu przejrzystego zbiornika na zanieczyszczenia unika się niewygodnego jego odpinania w celu sprawdzenia poziomu zanieczyszczeń.

Ponadto w jednostkach z prawdziwie cykloniczną filtracją nie występuje zjawisko zmniejszania się siły ssącej wraz z zapełnianiem się zbiornika na zanieczyszczenia, gdyż nie posiadają one żadnych, mogących się zapychać filtrów lub worków. Gwarantuje to też stałość parametrów takich jak wydajność i moc ssąca, które po kilku latach użytkowania będą takie same jak w dniu instalacji.
- prawdziwa filtracja cykloniczna bez worków i filtrów na zanieczyszczenia.
- 5 lat gwarancji na wszystkie modele True Cyclonic.
- dzięki przejrzystemu zbiornikowi szybka ocena poziomu zebranych zanieczyszczeń bez konieczności jego odpinania.
- wydajny i niezawodny silnik gwarantujący cichą i bezawaryjną pracę.
- uniwersalność sprzątania w całym domu dzięki szerokiemu wyborowi zestawów i akcesoriów do sprzątania.
- skuteczna eliminacja 100% brudu, kurzu i alergenów z domu.
- wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji systemów centralnego odkurzania
Jednostki centralne VACUFLO True Cyclonic
Vacuflo True Cyclonic specyfikacja
Jednostki centralne VACUFLO Filtered Cyclonic
Jednostki centralne VACUFLO - Filtered Cyclonic to najnowszy produkt amerykańskiej firmy H-P Products, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji systemów centralnego odkurzania. W odkurzaczach tych zastosowano dwa wyraźnie oddzielone od siebie stopnie filtracji. Pierwszym, podstawowym sposobem filtracji w jednostkach Filtered Cyclonic jest filtracja cykloniczna "CFT?" (ang. Cyclonic Filtration Technology), polegająca na użyciu siły odśrodkowej i siły bezwładności do separacji zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza. Skuteczność pierwszego stopnia wynosi 95%.

Dzięki opatentowanej konstrukcji do drugiego stopnia filtracji, którym jest wkład filtracyjny o bardzo dużej powierzchni, dociera mniej niż 5% drobnych zanieczyszczeń. Drugi stopień filtracji jest oddzielony od pierwszego specjalną modulowaną osłoną, której zadaniem jest wzmaganie efektu cyklonicznego oraz ochrona znajdującego się pod nią filtra. Konstrukcja taka pozwala na znaczne wydłużenie czasu bezobsługowej pracy wkładu filtracyjnego, która wynosi 1 rok.

Dzięki bardzo dużej powierzchni wkładu filtracyjnego wydajność ssąca odkurzacza praktycznie nie zależy od poziomu zgromadzonych zanieczyszczeń lub czasu odkurzania i w praktyce obsługa odkurzacza ogranicza się jedynie do opróżniania, wykonanego z odpornego na uderzenia, przejrzystego tworzywa sztucznego zbiornika na zanieczyszczenia i to też niezbyt często, gdyż posiada on imponującą objętość 23 litrów!
- Wydajność ssąca praktycznie niezależna od ilości zassanych zanieczyszczeń.
- Prawdziwa filtracja cykloniczna CFT wspomagana bardzo wydajnym wkładem filtracyjnym
- Dzięki przejrzystemu zbiornikowi szybka ocena poziomu zebranych zanieczyszczeń bez konieczności jego odpinania.
- Dodatkowe gniazdo ssące w obudowie jednostki centralnej.
- Wydajny i niezawodny silnik firmy Ametek gwarantujący cichą i bezawaryjną pracę.
- Uniwersalność sprzątania w całym domu dzięki szerokiemu wyborowi zestawów i akcesoriów do sprzątania.
- Skuteczna eliminacja 100% brudu, kurzu i alergenów z domu.
VACUFLO Filtered Cyclonic
projektowanie stron internetowych