Odkurzacze centralne, Beam, Cyclovac, Electrolux, vacuflo, variovac, sach, vacu-Maid, sprzedaż, montaż, sklep, instalacja, Wrocław

ODKURZACZE CENTRALNE BEAM

beam logo
Przedstawiamy odkurzacze centralne BEAM, które usuwają wszelki brud i kurz z powierzchni mieszkalnej a zanieczyszczenia przenoszone są do pojemnika w odkurzaczu i oczyszczone powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz budynku.

Odkurzacze BEAM wyposażone są w cykloniczny system filtracji, który oddziela większe cząstki kurzu od zasysanego powietrza, natomiast trwały a przede wszystkim samoczyszczący się materiał filtrujący GORE-TEX®., zatrzymuje aż 98% maleńkich cząstek o wielkości nawet 0,3 mikrona.
Moc ssąca nie słabnie w miarę wypełniania się pojemnika na kurz i pozwala to na utrzymanie wysokiej i stałej wydajności pracy przez cały czas użytkowania.
Wybierz jednostkę centralną spośród trzech linii produktów BEAM
beam power platinum
NOWA LINIA SERENITY_ 3.0 PLATINUM:
Jednostki centralne BEAM SERENITY_ 3.0 PLATINUM to cztery modele ( SC 335, SC 355, SC 385, SC 398 ) i każdy z nich dostosowany jest do odpowiedniej ilości gniazd ssących i długości instalacji ssącej ( patrz tabela danych technicznych poniżej), z bardzo wydajnymi silnikami o dużej mocy ssącej i opatentowaną redukcją hałasu - izolacja dźwięku Quiet Pak i tłumik hałasu Sound Off.

Odkurzacz posiada system filtracji cyklonicznej w połączeniu z nowym, opracowanym przez BEAM i Gore Company (twórcy materiału GORE-TEX ), filtrem CLEANSTREAM zapewniającym zwiększoną siłę ssącą i lepszą filtrację. Jednostki mają wbudowane gniazdo ssące w obudowie odkurzacza oraz wyposażone są w rewolucyjny system TWIST-OFF, umożliwiający łatwiejsze niż dotychczas odpinanie zbiornika z zanieczyszczeniami, który jest półprzeźroczysty, a materiał z jakiego jest wykonany zapobiega rozwijaniu się bakterii.
BEAM SERENITY 3.0 PLATINUM
BEAM SERENITY 3.0 PLATINUM
opis odkurzacza beam
Wybierz odpowiedni dla siebie zestaw sprzątający

STANDARD   PROGRESSION   ASPIRA   
NOWA LINIA SERENITY_ 3.0 LCD PLATINUM:
Jednostki centralne BEAM SERENITY_ 3,0 LCD PLATINUM to dwa modele z najbardziej zaawansowaną technologią na rynku ( SC 385 LCD, SC 398 LCD ) i każdy z nich dostosowany do odpowiedniej ilości gniazd ssących i długości instalacji ssącej ( patrz tabela danych technicznych poniżej).

Modele te posiadają wszystkie właściwości i komponenty serii SERENITY_ 3.0 PLATINUM i dodatkowo:

- Wyświetlacz LCD prezentujący godzinę, temperaturę, łączny czas pracy oraz wydajność odkurzacza. Wskazuje również kiedy powinien być opróżniony pojemnik na zanieczyszczenia
- Półprzeźroczysty antybakteryjny pojemnik na zanieczyszczenia
- Najmocniejsze z dostępnych odkurzaczy jednosilnikowych
BEAM SERENITY_ 3,0 LCD PLATINUM
Wybierz odpowiedni dla siebie zestaw sprzątający

STANDARD   PROGRESSION   ASPIRA   
Jednostki centralne BEAM MUNDO to dwa proste, kompaktowe modele ( BM 265 i BM 285 ) dostosowane do niewielkich instalacji ssących, max do 4 gniazd ssących, z uwagi na niewielkie wymiary nadają się również do mieszkań ( patrz tabela danych technicznych poniżej).

- Wydajne silniki z chłodzeniem przepływowym, gwarantujące ciche i długotrwałe działanie - W modelu BM 265 zastosowano hipoalergiczny worek papierowy - W modelu BM 285 zastosowano filtr samooczyszczający się i pojemnik na zanieczyszczenia wyposażony w okienko
NOWA LINIA MUNDO:
BEAM MUNDO
Wybierz odpowiedni dla siebie zestaw sprzątający

STANDARD   PROGRESSION   ASPIRA   
DANE TECHNICZNE JEDNOSTEK CENTRALNYCH BEAM
dane techniczne beam
dane techniczne beam
projektowanie stron internetowych